Menu Rengi

İkincil Renk

Sayfa Boyutu

Arka Plan Rengi

Arka Plan Resmi Seç

Renk Seçenğini Belirle

Malatya Otomatik Kepenk Sistemleri
© 2017 www.malatyakepenksistemleri.com
Malatya Can Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri

Bariyer sistemleri, çok sık çalışmaya uygun olarak üretildiğinden, araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bariyer sistemleri açık veya kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman-site türü özel binaların bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali benzer biçimde halka açık kalabalık mekânlarda, kontrollü sık geçişi sağlamak için en uygun sistemdir.

Bariyer sistemleri Avrupa’dan ithal edilen ve her türlü Avrupa kalite standartlarına haiz ürünlerdir. Standart olarak motor denetim ünitesi, emniyet fotoseli, flâşör lamba, uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde önerilmektedir. Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilinir.

Bariyer sistemleri 300 cm – 600 santimetre arasında kol uzunluklarına sahip olup, dış ortam koşullarına dayanıklı paslanmaz gövdeli, çok sık açılıp kapanmaya uygundur. Bariyer sistemlerine her türlü kartlı veya şifreli geçiş, istenilen sayıda uzaktan kumanda, buton denetimü, emniyet fotoseli, flaşör lamba şeklinde biroldukça özellik ilave edilebilir.

Daha uzun bariyer sistemleri de mevcut olmakla beraber yüksek fiyatından dolayı sağlı sollu iki adet bariyer çözümü hem daha ekonomik bununla birlikte daha uzun ömürlüdür.

Bariyer sisteminin avantajı ekonomik olması değil devamlı çalışabilmesidir. Yeni teknoloji “DC motorlu” bariyer sistemleridir. Emniyet fotoseli tüm bariyer sistemlerinde zaruridir. Uzaktan kumanda opsiyonel olarak sunulmaktadır. 3m’lik bariyerler 3-4sn’de açılır. Kısa olduğundan daha hızlı ve daha uzun ömürlüdür. 6m’lik bariyerlerimiz ise ortalama olarak 8-9 sn’de açılır. Daha hızlı bariyerler tehlikeli ve standartlara aykırıdır. Ek olarak düz kollu, teleskopik kollu, katlanır kollu bariyer sistemleri yardımıyla her türlü detaya uygulanabilen sistemlerdir.

Bariyer sistemlerine; radar, buton, metal kütle detektörü, kartlı ve şifreli geçiş sistemi benzer biçimde kumanda sistemleri de opsiyonel olarak ilave edilebilir.7/24 Teknik Destek ve Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi arayabilir veya dilerseniz internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz.