Menu Rengi

İkincil Renk

Sayfa Boyutu

Arka Plan Rengi

Arka Plan Resmi Seç

Renk Seçenğini Belirle

Malatya Otomatik Kepenk Sistemleri
© 2017 www.malatyakepenksistemleri.com
Malatya Can Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri

Malatya Otomatik Garaj Kapısı

Yeni sistem eski kepenk tarzı kapı sistemlerinin yerini dekoratif garaj kapıları almış durumdadır. Bu yeni sistem Malatya Otomatik Garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken bununla beraber hırsızlara karşı da güvenliği en üst düzeye taşımaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen otomatik garaj kapısı sistemlerinden önderlik etmektedir. Dekoratif Garaj kapılarının panelleri parmak sıkıştırma korumalı gövde yapısına haiz göbekli kasetli panellerden doğar ve isteğe göre paneller üzerine oluklu olabilir veya çift cidarlı dekoratif pencere uygulanır.  Dekoratif garaj tarafımızdan üretilen, Avrupa kalite belgelerine sahip standartlara uygun olarak imal edilmektedir.

 

Sandviç paneller, galvanize çelik sac levhalara arasına yüksek tazyikli poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde muhteşem ses ve ısı izolasyonu sağlar. Panellerin yüksek rüzgâr dayanımı 90 km/saat olarak ölçülmektedir. Alman teknolojisi ürünü CE ve ISO 9001 standartlarına uygun olan otomatik kepenk motoru kullanılır. Eğer sizlerde otomatik kepenk motoru hakkında bilgi almak istiyorsanız Otomatik kepenk motoru yazımızı okuyabilirsiniz.7/24 Teknik Destek ve Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi arayabilir veya dilerseniz internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz.