Menu Rengi

İkincil Renk

Sayfa Boyutu

Arka Plan Rengi

Arka Plan Resmi Seç

Renk Seçenğini Belirle

Malatya Otomatik Kepenk Sistemleri
© 2017 www.malatyakepenksistemleri.com
Malatya Can Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri

        

Otomatik Kepenk Nedir?

 

Malatya otomatik kepenk sistemleri

olarak sizlere her çeşit kepenk hizmeti vermekteyiz. elektronik veya motorlu olmalarına bağlı olarak iki ayrı sistem mevcuttur. ayrıca yapıldıkları maddelere göre de Alüminyum, çelik,  galvaniz gibi hammaddeler kullanılarak üretilen otomatik kepenkler bu sayede şık bir görünüş sunmaktadırlar.

 

Kullanıldıkları malzemeler ve farklı renk seçenekleri ya da farklı tasarım seçenekleri ile de kullanımı artmaktadır. Alüminyum, çelik, galvaniz gibi ham maddeler kullanılarak üretilen otomatik kepenkler bu sebepten dolayı şık bir görünüş sunmaktadır. Kullanıldıkları kapının, pencerenin yada garaj kapısının boyutlarına göre farklı ebatlar ve yine tercihlere göre farklı renk perspektifi ile üretilebilir ve kullanılabilir. Ayrıca üst seviyede güvenlik sağlamaları, dış görünüşe önem veren iş yerlerinin ya da evlerinin sahiplerinin bu yöndeki beklentilerini karşılamaları en avantajları olarak gösterilebilir.

 

1-Pencerelerde Kullanılan Otomatik Kepenkler

2-Kapılarda Kullanılan Otomatik Kepenkler

3-Garajlarda Kullanılan Otomatik Kepenkler

 

 

Otomatik Kepenk Avantajları

 

Adıyaman otomatik kepenk sistemleri olarak ışık kaynağı olmasına rağmen ciddi yalıtkan ve güvenlik problemleri mevcuttur. Enerji kullanımını azaltmaya ve ısınma maliyetlerini azaltmaya çalıştığınız bu dönemde pençe ve kapılar soğuk havanın dışarıdan içeriye girmesi ısınma veya soğutma maliyetini artırmaktadır. Ayrıca büyük kentlerde büyük bir stres kaynağı olan gürültü kirliğinden de sadece pencereler yolu ile kurtulmanız imkânsız. Bu sorunların çözümü otomatik kepenk olarak devreye girmektedir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecekleri panjur sistemlerinin sunmanın gurunu yaşıyoruz. Ayrıca ciddi manada güvenlik sağlamasında avantajları olarak sayılabilir.  Her türlü mimariye esteki olarak uyum sağlaması da avantajları arasındadır.

 

 

 

 

 

 7/24 Teknik Destek ve Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi arayabilir veya dilerseniz internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz.