Menu Rengi

İkincil Renk

Sayfa Boyutu

Arka Plan Rengi

Arka Plan Resmi Seç

Renk Seçenğini Belirle

Malatya Otomatik Kepenk Sistemleri
© 2017 www.malatyakepenksistemleri.com
Malatya Can Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri

MALATYA OTOMATİK KEPENK

MALATYA OTOMATİK KEPENK

 

 İşyeri,Dükkan ,Mağaza ve Depoların HIRSIZLIK olaylarına karşı alınmış tetbirlerin en güvenli ve kesin olan çözümüdür. Mekanlarınızı akşam kapatıp gittiğinizde içiniz RAHATolsun,gözünüz arkada kalmasın. CAN OTOMATİK KEPENK sistemleri size GÜVENLİK beklentilerinizin fazlasını verir. Huzurlu olmanızı temin eder.

 

MALATYA OTOMATİK KEPENK

 *Zahmetsiz, zorluk çekmeden kullanım imkanı ile size KONFOR ve RAHATLIĞI beraberinde getirir.*İş yerlerinizi sabah açarken. Akşam kapatırken zorlanıyormusunuz? Beliniz mi ağrıyor?,Acaba kepenklerinizin YAY larında kırılmalar veya yağlanma zamanlarının geldiğini mi düşünüyorsunuz? Artık bunları hiç dert etmeyin çünki CAN OTOMATİK KEPENK size 21.Yüz yıl teknolojisiyle yalnız kumandasına bir dokunuşta açıp kapıyabileyeceğiniz UZAKTAN KUMANDALI KEPENK ve hiç bakım gerektirmeyen, YAY bulunmayan, yağlamaya gerek olmayan MOTORLU KEPENK sistemlerini sunuyor. OTOMATİK KEPENK (Rolling Shutter ) : Sert ve yabancı cisimlerin oluşturabileceği darbe ve hasarların önüne geçer.Ssokaklara taşan eylemler,kötü niyetli kişiler,iş yerlerinizin önünde ,yolda meydana gelennegatif kaza ve olaylardan etkilenmeden kurtulmanız. OTOMATİK KEPENK sistemleri ile mümkündür. Cevrenizde olup bitenlerden sizi ve mekanınızı korur.

MALATYA OTOMATİK KEPENK

* İş yerinizin,Mağaza ve Dükkanlarınızın vitrinlerini kar, dolu, yağmur,toz şeklinde negatif hava şartlarından korur.*Mağazanızın değerini artırır,güzel duyu,çağdaş ve çağdaş görüntüsüyle mekanlarınızın prestij ve saygınlığına kıymet katar.*Mağaza ,Dükkan, İş yeri ,Depo şeklinde gayrimenkullerinizin kıymetini artırır daha rahat ve kıymetli kiraya vermenizi veya satmanızı sağlar.

MALATYA OTOMATİK KEPENK

sistemlerinde kullanılan TÜP MOTOR ların elektrik sarfiyatı yok denecek kadar azdır. Fakat bunun yanında kullanılan içi poliüretan dolgulu yada içi boş aleminyum profiller yardımıyla kışın ısıtmak ,yazın soğutmak için harcadığınız ELEKTRİK ve YAKIT tan tutum etmenizi  sağlar.Camlar içirdeki ısının sadece %14 nü muhafaza edebilirler. MEHNAS OTOMATİK KEPENKlerinde kullanılan içi dolgulu profiller %75 lere kadar iç sıçaklığı muhafaza edebilirler .Soğuk kış aylarında sabah iş yerinizi açmış olduğunızda ılık bir ortamla yüz yüze gelirsiniz.

77 lik içi dolgulu profil 77lik içi boş profil 77lik pencere gözlü profil 
77 LİK İÇİ POLİÜRETAN DOLGULU PROFİLLER:Aleminyum saçın bükülerek sekil verilmesiyle imal edilir.
İçleri poliüretan köpükle doldurulur bu sayede ısı ve ses yalıtımı açısındsn oldukça avantaj sağlarlar
ÖZELLİKLERİ: KAPLAMA YÜKSEKLİĞİ:77mm,KALINLIK: 18.75mm, BİR METRESİNİN AĞIRLIĞI: 458gr dır
MAX KULLANIM:4.5 X 3 m dir.
77 LİK İÇİ BOŞ evrenİNYUM PROFİLLER:Exstrüzyon yöntemiyle üretilmişlerdir.ÖZELLİKLERİ :KAPLAMA YÜKSEKLİĞİ:77 mm ,KALINLIK :14.30 mm,BİR METRESİNİN AĞIRLIĞI:880 gr,MAX KULLANIM :5.5X3.5 m 77 LİK PENCERELİ evrenİNYUM PROFİLLER : Pencere şeklinde gözler mevcuttur,77 lik içi boş profillerle beraber de kullanıllabilinirler.Kepenklerin orta kısımlarına 4-5 tane pencereli profil kullanılarakta iç görünüm sağlanabilinir. Bunun yanında pencereli profiller kepeklerin profillerin hepsinede uygulanabilinir, busayede siz işyerinizden ayrıldıktan sonrasında bile vitrininizdeki ürünleriniz teşhire açık olabilir.ÖZELLİKLERİ KAPLAMA YÜKSEKLİĞİ: 77mm,KALINLIK : 16.20 mm,BİR METRESİNİN AĞIRLIĞI:875 gr,MAX KULLANIM 5.5 X 3.5 m DİR.
Kepenk Tüp Motorları Alıcı ve Kumanda UPS Güç Kaynağı
KEPENK TÜP MOTORLARI: Ömür boyu bakım ve yağlama gerektirmezler.* sessiz çalışırlar.*tüp motorlarında aşırı zorlanmalardan meydana gelen ısınmalara karşı termik kontrolü vardır. * TÜP MOTORLU
KEPENK içinde yay bulunmaz.*Besleme gerilimi:220 volt/ 50Hz olup monofazedir. TÜP MOTORLAR, Düz
ve redüktölü olmak üzere iki çeşittir. Bunlardan redüktörlü olanlar elektrik kesilmelerinde özel kol yardımıyla manuel ( el ile ) olarak açma- kapama imkanı sağlarlar.

ALICI ve UZAKTAN KUMANDA :MEHNAS OTOMATİK KEPENKlerinde kullanılan alıcılar 50 metre uzaklıktan bile açma ve kapama özelliğine sağiptir. 10 ampere kadar akım çekerler.Istenildiği kadar kumanda tanımlanabilinir.Kumandaları yanlışlıkla kullanımları önlemek için kapaklı olarak tasarlanmıştır.  UPS GÜÇ KAYNAĞI: MALATYA OTOMATİK KEPENK için özel olarak üretilmiştir.1000 watt ve 100 saat bekleme  süresi ( 4 gün )vardır.Şarj süresi 12 saattir. Elektrik kesilmelerinde anında devreye girerler ve uyarı sesi verirler.Çift akülüdür7/24 Teknik Destek ve Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi arayabilir veya dilerseniz internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz.