Menu Rengi

İkincil Renk

Sayfa Boyutu

Arka Plan Rengi

Arka Plan Resmi Seç

Renk Seçenğini Belirle

Malatya Otomatik Kepenk Sistemleri
© 2017 www.malatyakepenksistemleri.com
Malatya Can Otomatik Kepenk ve Kapı Sistemleri

        

        

        Otomatik kepenk motorları

Otomatik kepenk ihtiyaçlarınız için motor ve profil seçimi uzun süreli kullanım için önem arz etmektedir. Motorlu otomatik kepenk yaptırmak için öncelikli belli püf noktalara dikkat etmelisiniz.

Kepenk ebatları 

Günlük tahmini tur sayısını bilmelisiniz. Bu nedir sizin gün içinde kaç defa otomatik kepenk açıp kapatacagınızın sayısı demektir. 

Kepengin ebatları
Günlük tahmini tur sayısı (kepenk açılım kapanım sayısı)
Kepenk montaj alanın niteliği; garaj, depo, yükleme noktası, mağaza vb

 

 

Standart tüp otomatik kepenk motoru:

 

Otomatik kepenk motoru

 

Gündelik kullanım için idealdır. günde bir kaç defa açılım ve kapanma yapılacak iş yerleri depo malatya otomatik daraba için uygundur. Standart otomatik kepenk motorları listesinde yer almkatadır. 4-6 dk kullanım sonrası ısınmakta ve emniyet termiği atmaktadır. 10 NM'den 500 NM güce kadar versiyonları vardır. 

 

220 Volt Zincirli otomatik kepenk motoru:

Zincirli Otomatik Kepenk Motoru

 

Hangarlarda özellikle kullanımı mevcuttur. Yükleme noktaları gibi büyük otomatik kepenklerin gerekli olduğu noktalarda kullanılır, Kullanım sıklığı fazla olmamalıdır. Zincirli kepenk motorları çok ağır yükleri taşımak için tasarlanmıştır. Elektrik kesintilerinde kepengin açılma ve kapanması üzerindeki zincir ile kontrol edilebilmekte ayrıca manuel kepenk kontrol butonu bulunmaktadır.

Zincirli kepenk motorlarının 400 NM’den 2450 NM’ye kadar versiyonları bulunmaktadır.

 

380 Volt Boxster Otomatik kepenk motorları:

 

380 Volt Boxster Kepenk Motoru

Otomatik kepenk açılım ve kapanım sayısı gün içinde çok yüksek olan kepenklerde kullanılmaktadır. 380 Volt şebeke ile beslenmekte ve kontrol edilmektedir. Otomatik Otomatik kepenk ağırlığının fazla olduğu ve tur sayısının çok fazla olduğu site garajları veya depoların yükleme noktaları gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Mekanik ve elektronik limit switchler sayesinde aşağı ve yukarı yönde elektronik olarak 2, mekanik olarak 6 limit switch barındırmaktadır. 380 volt otomatik kepenklerin güvenliği emniyet fotoseli ile sağlanmıştır. Elektrik kesintilerine karşı zincirli açma sistemi standart default olarak gelmektedir.

 

Otomatik Kepenk motoru markaları nelerdir?

SOMFY KEPENK MOTORU SOMFY TAURUS120/12 CSI MOTOR, 

Nice Santral Kepenk Motoru

Nice Endüstriyel Kepenk MotoruEndüstriyel Kepenkler için Krank mekanizmalı elektronik limit switchli, Fren mekanizmalı, Paraşüt özellikli elektromekanik motorlar

Mosel 800 Zincirli Tip Endüstriyel Kepenk Motoru

Powerate 1000 Kg Zİncirli Kepenk Motoru

 

 

Otomatik kepenk motoru Tamiri

Otomatik kepenk motoru kaç watt

Otomatik Kepenk motoru İkinci El

Otomatik Kepenk Motoru fiyatları

En iyi panjur motoru hangisi

Sorwel Kepenk Motoru fiyatı

Panjur motoru markaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7/24 Teknik Destek ve Ücretsiz Danışmanlık İçin Bizi arayabilir veya dilerseniz internet üzerinden bize ulaşabilirsiniz.